Jelentkezem
2008 május 12. | Szerző: Füleske |
Megint nagyon régen jártam erre! Sajnos. De annyi melóm volt a cégnél, helyettesítettem egy kollégát, aztán meg mivel a héten vizsgázom, tanulgatnom köne! Node, hogy ne folyton panaszkodjak: tök jó volt a hoszzú hétvége! Nagyon-nagyon! Na nem ez a mostani, ez megint olyan volt, mint a két héttel ezelőtti, padlón vagyok tőle megint. De a május elsejei!!! Smaragzöld volt minden, gyönyörűen sütött a Nap. És együtt voltunk, jól éreztük magunkat, tökéletes volt!! A kis család, anyu, apu, a húgom a vőlegényével, G. barátnőm és mi ketten. Reggel a szokásos terülj-terülj asztalkám, aztán a nyugodt erdő, séta, poroszkálás… A Mecsek lábánál volt a szállásunk, így minden nap fel kellett másznunk, de errefelé annyi látnivaló akadt! Árpádkori templomok a faluban, Pálos kolostor romjai, a Zsongor-kő, Babás-szerkövek… És megint tengernyi medvehagyma nyílott! Most felkészültünk minden téren a geoládák keresésére, kinyomtattuk a leírásokat, vettünk egy-két apróságot ajándéknak, és kincsvadászatra indultunk. Ez is új színt vitt a túrákba. Este viszont a szokásos játék helyett jószerével a lóbőrt húztuk, mindenki kellemesen elfáradt a túrázásban. Bár ne csak két ilyen hosszúhétvége lenne egy évben!!

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: