kipurcanós hét…

2008 április 5. | Szerző: |

 A hétfői nyamvadságot igen vad hét követte, csak kapkodtam a fejem. Kedden színházban voltunk, fekvés 1/4 12-kor, szerdán mostam, porszívóztam, felmostam, vasaltam fél 10-ig, fekvés 1/2 12-kor. Csütörökön este fél nyolcig a munkahelyen csesztem a rezet, hogy aztán hazajőve a pénteki bulira készüljünk. Bár a Kedves addig már megsütötte a püspökkenyeret, meg a görög sali is készen volt már, de hátra volt még a gyümölcstorta, meg hurka-kolbász sütés. És ezek után csak azért nem kellett elkezdenem összepakolni a hétvégére, mert aznap délután végül lemondtuk a túrát, Erdeifenyő barátnőmnek ugyanis vegyszerezni kell a hétvégén. Jó lett volna dumcsizni végre, de azért ezzel a héttel a hátam mögött egy kicsit örülök, hogy nem kellett 400 km-t utaznom. És tegnap este tízre értünk haza a névnapozásból a cégtől. Így leírva nem is olyan gáz ez a hét, és belegondolva 3 gyerek mellett talán minden hetem ilyen lesz… Szóval nem ártana felkötni a gatyómat… 🙂

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!